Cviky pro větší penis

Ano, kdo z nás by nechtěl větší penis. Až 90% mužů je nespokojeno s velikostí svého penisu. Pokud jste v této skupině nespokojených, máme pro vás řešení.

Je lékařsky dokázáno, že penis zvětší svůj objem průměrně dvojnásobně z velikosti kdy je v klidu. Fyzické možnosti jsou však až na hodnotě 2,5 násobku původní velikosti penisu. Tedy pokud váš penis měří v klidu cca 8 cm…jeho velikost při erekci bude něco mezi 15-16 cm, ovšem fyzické možnosti jsou až na čísle téměř 20 cm (v tomto příkladu). Obecně je totiž až 1/3 penisu schováná v útrobách a erektivní tkáň také není vždy dobře prokrvovaná, tudíž zde jsou i možnosti růstu nejde délky, ale i objemu.

Jak toho tedy dosáhnout?
Nemá cenu slibovat nárůst o 10 cm během jednoho týdne (to je opravdu horní hranice, které jen tak někdo nedosáhne), ale díky metodě oveřených cvičení a treninku s kombinácí správných potravinových doplňků, můžete dosáhnou nárůstu cca 2-3 cm během jednoho měsíce. Vyzkoušejte to sami a uvidíte.

Cviky pro zvětšení penisu zde

Díky většímu penisu naroste vaše sebevědomí, a i v posteli se budete cítit jistější. O větším úspěchu u žen ani nemluvě.

Copyright (C) 2014 - All Rights Reserved | WordPress Developer